GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 10627044
nr 1062 7044
Vas
med hänklar, oxblodsglasyr, Kina, höjd: 47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 20:27:31
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)